jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

Gucio

Posty: 2

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

andrzej99

Posty: 5

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

Damiano

Posty: 5

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najistotniejsze informację, a zarówno sięgnąć z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Misieczek

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a zarówno które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Black_Riot

Posty: 28

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

RuFiK

Posty: 7

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Pacothelllucia

Posty: 19