dotlenienie komórek, co polecicie ?

dotlenienie komórek, co polecicie ?

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie występuje normobaria? Mam problemy zdrowotne, a słyszałam, że komora normobaryczna jest bardzo skuteczna w leczeniu różnych chorób.

100%UP

Posty: 1

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem problemy ze snem i jego długością. Często budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po kilku sesjach w komorze normobarycznej sen bardzo mi się polepszył.

Lalka

Posty: 2

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

TomekK 

Posty: 10

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich osób. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

Pszemeg

Posty: 9

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o dużo lepiej. Warto spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś kłopoty zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

TomekK

Posty: 9

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

DaNceR

Posty: 8