adwokat rzeszów, prosze o pomoc

adwokat rzeszów, prosze o pomoc

Poszukuje radcy prawnego, który jest obeznany w prawie pracy? Jeśli znacie kogoś takiego do dajcie mi znać.

Lechu-3-5-1

Posty: 1

 
Z porad prawnych w Rzeszowie korzystałem tutaj https://www.gierusradca.pl i dowiedziałem się wszystkiego. Mnie akurat chodziło o stosunki z pracodawcom i to czy mam jakiekolwiek szanse na walkę. Pomoc bez wątpienia zdobyłem.

dermuster

Posty: 4

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, zatem pożądane byłoby się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

Nowe-Torby

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam jest radca prawny w Rzeszowie, który bardzo dobrze zna się na prawie rodzinnym. Znajomym pomagał przy rozwodzie i alimentach. Muszę się dowiedzieć, kto to był i wtedy Wam podeśle jakieś konkretniejsze namiary.

gumisiek45

Posty: 7

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem bardzo zadowolony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego warto się wtedy skontaktować z kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna i chętnie nam pomoże.

Marioleczka

Posty: 8

 
Bez problemów można będzie odnaleźć prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto odnajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno należałoby z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wtedy niezwykle zadowoleni.

agdb1301

Posty: 12

 
Bez problemów można będzie znaleźć prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto znajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno warto z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wtedy bardzo zadowoleni.

gruszk45

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o rozwody to korzystałem z pomocy adwokata w Rzeszowie i napisał taki pozew, że druga strona nie miała żadnych szans. Polecam żeby wybierać kogoś, kto naprawdę zna się na tej pracy. Wtedy możliwości wygrania sprawy są niesłychanie, lecz to niesłychanie olbrzymie.

Lupusx

Posty: 15