magia miłosna, polecicie ?

magia miłosna, polecicie ?

Pomóżcie :( Już chyba tylko magia miłosna mi pozostała, żeby Łukasz wrócił do mnie :( Znacie jakiegoś dobrego wróżbitę?

Anno Domini

Posty: 8

 
To świetne miejsce, w którym uzyskałam szybką pomoc http://www.ezopark.com. Wróżbita zajmuje się rzucaniem uroków. Jeśli chodzi o spętanie miłosne, to nie było lekko, ale teraz odetchnęłam z ulgą u boku mojego ukochanego.

Strzała

Posty: 17

 
Moja mama od zawsze korzystała z porad wróżbitów. Miała nawet jednego, do którego chodziła grubo ponad 7 lat i to właśnie on pomógł jej magią miłosną. Nie boję się pójść i zamówić urok spętania miłosnego, ale zastanawiam się, czy nie poczekać jeszcze trochę i dobrze poznać drugą połowę, żeby później nie żałować, jak on się zakocha, a je nie :)

basiulka45

Posty: 9

 
No u mnie to raczej chodziło o odczynianie klątw. Ale poszło dość szybko. Wróżbita zdjął uroki i teraz czuję się o wiele lepiej. Widać poprawę. Jestem szczęśliwy i nie martwię się tak panicznie o przyszłość, jak to było wcześniej.

Karwan

Posty: 7

 
Dziewczyny to po prostu działa. Wystarczyły uroki :) Spętanie miłosne to super sprawa. Już na drugi dzień rozmawiałam z Michałem, a z dnia na dzień jest coraz lepiej. Sam dzwoni i już kilka razy usłyszałam słowa, iż kocha i iż nie wyobraża sobie życia beze mnie.

e_petelka

Posty: 9

 
Napisz koniecznie, bo moja sytuacja jest podobna do Twojej znajomej. Mnie też udało się powrócić do byłego. Uroki spętania miłosnego działają, tylko że mało ludzi temu wierzy.

Kobitka22

Posty: 7

 
Najpierw zastanów się, czy na pewno ją kochasz, bo jak już skorzystasz z uroków, a dokładnie spętania miłosnego, to ona na pewno się w Tobie z powrotem zakocha i szkoda byłoby, gdybyś drugi raz ją zranił. Taka magia działa. Wiem z własnego doświadczenia :)

AGDDDy1

Posty: 12