Thomas Anders w Polsce, jak śpiewa ?

Thomas Anders w Polsce, jak śpiewa ?

Witam, doszły mnie słuchy, że będzie w tym roku grał u nas Thomas Anders. Jak znacie jakieś informacje na temat biletów, to piszcie.

Z góry wielkie dzięki.

mikusiński8

Posty: 16

 
Zawsze lubiłam Thomasa Andersa. Kiedyś byłam zagorzałą fanką Modern Talking, a dziś stale śledzę o nich informacje. Skoro można zobaczyć ich na żywo, bowiem dość często przyjeżdżają do naszego kraju, to czemu nie skorzystać. Na koncert w lipcu mam już bilety i nie mogę się doczekać.

Dzidzia

Posty: 27

 
Thomas Anders będzie w Polsce dwa razy. Wiem, że będzie na andrzejkowym koncercie gwiazd z lat 90-tych i latem w Operze Leśnej. Ze znajomymi kupiliśmy już bilety. Jesteśmy starymi fanami Modern Talking, także nie opuszczamy żadnej okazji, żeby zobaczyć i posłuchać, a przede wszystkim pobawić się przy starych i też nowych przebojach.

Ralphy

Posty: 22

 
Fani Thomasa Andersa mają powody do zadowolenia. Latem i jesienią będą jego koncerty. Można więc jechać albo do Poznania, albo do Sopotu. Ja wybieram się na andrzejkową imprezę, będą też inne stare zespoły.

Kruk

Posty: 16

 
W listopadzie będzie gorąco, a na Ergo Arenie obok koncertu Thomasa Andersa będziemy mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

Facio

Posty: 17

 
Bardzo podoba mi się jak gra teraz Thomas Anders. Nabyłam jego ostatnią płytę i jestem zachwycona. Wybieram się też na jego koncert w lipcu.

darkness6

Posty: 29

 
Bilety na koncerty na jesień w tym Thomasa Andersa można kupić online na tej stronie http://www.thomasanders.pl. Radzę się pośpieszyć, jak komuś bardzo zależy. Fanów jest spora ilość.

Pozdrawiam.

Bobek1200

Posty: 28

 
Na te koncerty w tym Thomasa Andersa bilety można zakupić online. Ja się troszkę pośpieszyłam, albowiem zakupiłam już bilety na listopad. Lecz wolę mieć pewność. Przybywa osób, jakie chcą zobaczyć, jak gra artysta legenda, który w ogóle się nie zmienia i rozsiewa moc pozytywnej energii. Gorąco wszystkich pozdrawiam.

Max Pejnn

Posty: 25

 
Generalnie to Modern Talking już nie ma, natomiast Thomas Anders gra koncerty z większością starych członków. W tamtym roku miałem okazję być na ich koncercie, super, ekstra i wszystko co najlepsze. Ten klimat z ich starych koncertów wciąż się utrzymuje.

mercedess

Posty: 20

 
Uwielbiam Thomasa Andersa. Nadal koncertuje z Modern Talking Band i nadal jest gigantyczne zainteresowanie tymi koncertami. Podoba mi się jego ostatnia płyta.

Facio

Posty: 33