Organizacja imprez

Organizacja imprez

Co sądzicie na temat pokazów akrobatycznych na eventach? Sprawdzają się, może coś proponujecie? Czekam.

hihi45hihi

Posty: 10

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to faktycznie dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak popularna wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, iż tego rodzaju imprez ma za sobą już niezwykle sporo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

Pacothelllucia

Posty: 24

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, bo akurat byłam na takiej imprezie, sama bardzo dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

Abaddon616

Posty: 17

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla swojej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

Jacuś

Posty: 16

 
Nigdy jakoś nie przepadałam za tego rodzaju pokazami cyrkowymi, lecz w wydaniu tej artystki, jaka występowała w Mam Talent pokaz zrobił na mnie wrażenie. Podobało mi się, nigdy czegoś takiego na żywo nie widziałam. Po prostu mnie oczarowało.

epaepa33

Posty: 13

 
Uważam, że bardzo ciekawa idea takie pokazy akrobatyczne. Zresztą sama artystka jest utalentowana i nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi oryginalnymi pokazami. Dobry pomysł na imprezę pracowniczą.

Dyduszek22

Posty: 18

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, bo akurat byłam na takiej imprezie, sama niezmiernie dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

Worms

Posty: 27

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę dużą firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, bo działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

mitr

Posty: 22

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i bardzo jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

Kitas

Posty: 14

 
W ramach imprez dla firm też poleca tę agencję eventową ze śląska. Mają sporo fajnych pomysłów, które naprawdę się sprawdzają. Propozycja artystki z mam talent zrobiła na mnie super wrażenie. Zobaczcie sobie na stronie, z czego można skorzystać.

namok

Posty: 11