Sonique w Polsce, szukam ?

Sonique w Polsce, szukam ?

Witam, szukam informacji o koncertach Sonique. Czy ta świetna didżejka ma plany na wizytę w Polsce w tym roku?

krugerPL

Posty: 20

 
Dla mnie to po prostu jest kobieta, jakiej nie ma równych. To, co potrafi wykonać na koncercie Sonique ze swoją publicznością to po prostu szok. Nie widziałam lepszych koncertów od tych, które oferuje nam ta właśnie piosenkarka i didżejka w jednym. Ciekawe czy palnuje koncert u nas. Fani czekają, więc zawsze jest szansa.

luke130

Posty: 24

 
Sonique nie da się nie kochać. Napawa człowieka pozytywnymi fluidami. Jak się jej słucha to człowiekowi chce się żyć. Też tak macie. Warto pooglądać sobie, jak można bawić się na jej koncertach. Osobiście bardzo chciałabym mieć okazję na takie imprezowanie.

żabka45

Posty: 20

 
Na tej stronie można śledzić koncerty Sonique http://www.sonique.pl. Też bardzo podoba mi się jej działalność muzyczna, najbardziej kręcę mnie oczywiście koncerty. Chyba nie wybiera się na razie do nas:(

polekk6

Posty: 21

 
Obecnie nadal można cieszyć się, że słynna Sonique planuje koncerty. Swoich fanów nie zostawia. Takich kobiet jak ona to po prostu nie ma. Poczytajcie sobie dokładnie w internecie informacji o niej. Kobieta, która do sukcesu doszła sama, a jej talent jest ogromny. Aha Sonique lubi koncertować w Polsce.

robson900

Posty: 14

 
Wszyscy zachwycają się koncertami Sonique. To nie byle jaka artystka. Zrobiła bardzo dużo dobrego. Można powiedzieć, że jest prekursorem sceny klubowej. Za dużo ma miejsc, w których koncertuje, żeby można ją mieć częściej w Polsce.

Galagda

Posty: 22

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to szybko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

Yab

Posty: 31

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to wywołuje to we mnie dreszcze. Z emocji oczywiście. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż szukam wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

cichoszek

Posty: 27

 
Zwyczajnie nie jeżdżę na koncerty, ale jakby miała nas odwiedzić Sonique to co innego. Nie wiem, czy będzie, raczej chyba nie planuje, ale śledzę informacje. Podkreślała nie raz, że lubi naszą publiczność.

borek149

Posty: 23