Boney M w Polsce, znacie ?

Boney M w Polsce, znacie ?

Hej, słyszałem, że będzie w tym roku przyjedzie do nas Boney M. Ciekaw jestem w jakim składzie.

Wiecie coś na temat biletów?

quwejt5

Posty: 22

 
Niezmiernie podoba mi się jak teraz grają Boney M. Wybieram się na ich koncert w listopadzie do Sopotu. Też zapraszam, zapewne będzie ekstra zabawa.

Balto

Posty: 25

 
Wiele się teraz słyszy, że Boney M koncertuje w Polsce. Ma tu sporą publiczność, która do tej pory kocha się w tych rytmach. Będzie ich kolejny koncert.

Penio

Posty: 11

 
Zawsze podobały mi się przeboje Boney M. Ich muzyką zaraziła mnie moja mama. Na wszystkich imprezach, które organizuję zawsze puszczam znane kawałki. Spodobały się moim znajomym. Zaraziłam ich muzyką z lat 70-tych i wspólnie się przy niej bawimy.

zneciarka

Posty: 21

 
A mnie całkiem podoba się nowy skład Boney M i nie narzekam na ich koncerty. Byli w tamtym roku w Polsce i tłumy publiczności po prostu szalały.

Wiadomo jak od początku z nimi było, teraz będą grać następny koncert http://www.boney-m.pl.

migot

Posty: 27

 
Fani Boney M mogą się radować. Jesienią w listopadzie będą koncerty, a wśród wykonawców będą nie tylko oni. Ponadczasowe gwiazdy rozkręcą z pewnością fajną imprezę. Bilety są już w sprzedaży.

transerwis

Posty: 13

 
My już jesteśmy po pozyskaniu biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo mnóstwo osób i wszyscy wyśmienicie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

Marioleczka

Posty: 19

 
Kocham muzykę, jaką stworzyli i nadal tworzy Boney M. Widać, iż nie tylko mnie się podoba takie disco. Na ich koncertach zawsze jest niezwykle mnóstwo osób, nawet młodych.

Kowalski

Posty: 27

 
My już jesteśmy po zakupie biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo ludzi i wszyscy świetnie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

Worms

Posty: 27