Bad Boys Blue w Polsce, szukam ??

Bad Boys Blue w Polsce, szukam ??

Hej, słyszałam, że w tym roku przyjeżdża do nas Bad Boys Blue. Czy wiecie co z biletami, czy można kupić online?

czerław3

Posty: 20

 
Raduję się, iż Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, iż całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj kupiłem bilety. Będzie sporo innych sław. Widać, iż szykuje się niezła zabawa, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

Lalka

Posty: 26

 
Uwielbiam emocje na koncertach, teraz czekam na Bad Boys Blue. 28 listopada na Ergo Arenie będzie sporo gwiazd. Pożądane byłoby jechać, pozdrawiam. A co do biletów, to trzeba się spieszyć.

Budowlaniec

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o koncerty w Polsce, to na pewno będzie grać Bad Boys Blue. Na tej stronce można kupić bilety http://www.badboysblue.com.pl.

Pozdrawiam.

dskoku

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o koncert Bad Boys Blue, to już nie raduję się jak dawniej. Nowy skład w ogóle mi nie pasuje. Zresztą nawet nazwa zespołu, którą John zostawił nijak ma się do wokalistek, z którymi teraz koncertuje. W sumie to naturalnie, jak kto woli. Nie grają źle, lecz to już naturalnie nie to samo.

deamonix1

Posty: 22

 
Dobrze słyszeliście Bad Boys Blue będzie w Polsce. Koncert odbędzie się 28 listopada w Ergo Arenie. Oj będzie się działo, bo będzie dużo innych gwiazd popu. Starych legend w nowej odsłonie. Zżera mnie ciekawość:) Gorąco wszystkich pozdrawiam.

m3sh

Posty: 28

 
Na andrzejki zagrają u nas świetne gwiazdy. Na pewno będzie Bad Boys Blue. Sama nie mogę się doczekać. Choć skład jest już inny, grają nadal super i fani nie narzekają.

serwertus

Posty: 19

 
Cieszę się, że Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, że całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj zakupiłem bilety. Będzie dużo innych sław. Widać, że szykuje się niezła impreza, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

zbychuuu

Posty: 21

 
Też jadę na te koncerty, głównie z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, że jest John, jest nadal twarzą zespołu, dlatego dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

090913123

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o koncert Bad Boys Blue, to już nie cieszę się jak dawniej. Nowy skład w ogóle mi nie pasuje. Zresztą nawet nazwa zespołu, którą John zostawił nijak ma się do wokalistek, z którymi teraz koncertuje. W sumie to oczywiście, jak kto woli. Nie grają źle, ale to już oczywiście nie to samo.

WTFurdoin

Posty: 19