DJ Bobo w Polsce, poszukuję ?

DJ Bobo w Polsce, poszukuję ?

Hej, słyszałam, że w tym roku przyjeżdża do Polski DJ Bobo. Czy wiecie jak sprawa wygląda z biletami, czy można kupić je przez internet?

Asi_000

Posty: 15

 
Mnie podoba się każdy koncert DJ Bobo, który widziałam. Jestem jego fanką od lat, odpowiednio od dziecka. Szkoda tylko, że tak rzadko jest w Polsce. Na pewno nie gra koncertu jak nie jest w formie, nie może sobie na to pozwolić, by stracić wszystko to nad czym pracował tak długo i zdobywał taką jak ma teraz popularność.

kluberst

Posty: 19

 
Kilka lat temu byłam na koncercie DJ Bobo. Jeśli taki ma być w Polsce, to znów chętnie będę w nim uczestniczyć. Naprawdę jest warto kupić bilety na tego artystę. Nigdy nie miałam okazji być na lepszym show. Warto ludziska zobaczyć kogoś, kto zaczynał w latach 90-tych i do dziś jest dla swoich fanów obecny.

345_14

Posty: 21

 
Hej, też wybieram się na koncert DJ Bobo. Nie mogę się doczekać. Widziałam filmiki koleżanki, jaka była na jego ostatnim koncercie, natomiast nie w Polsce, zakochałam się w tym facecie. I jak widać można i w tych czasach w idolu z lat 90-tych.

Miki

Posty: 18

 
DJ Bobo był u nas bardzo dużo razy. Ja byłam na jego dwóch koncertach, ale nie wiem, czy rzeczywiście były tak spektakularne. Może nas ominął z takim show, jakie robi w innych krajach. Choć słyszałam, ze ma o nas samo dobre zdanie. Wszędzie piszą, co chcą. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pa.

malyswiat

Posty: 21

 
Mnie podoba się każdy koncert DJ Bobo, który widziałam. Jestem jego fanką od lat, właściwie od dziecka. Szkoda tylko, że tak rzadko jest w Polsce. Na pewno nie gra koncertu jak nie jest w formie, nie może sobie na to pozwolić, by stracić wszystko to nad czym pracował tak długo i zdobywał taką jak ma teraz popularność.

jonek91

Posty: 17

 
Nigdy nie zapomnę tych koncertów DJ Bobo, które oglądało się kiedyś w telewizji. Nie miałam nigdy możliwości wyjechać na żaden z nich, ale teraz gdy będzie w Polsce, z pewnością się skuszę. Pozdrawiam wszystkich.

ewentin

Posty: 27

 
Tu macie stronkę o DJ Bobo http://www.dj-bobo.pl, jest tam wszystko, koncerty i takie tam inne informacje.

Chyba też można zakupić na niej bilety na koncert.

messi10

Posty: 17

 
Zawsze lubiłam oglądać DJ Bobo, słuchać nie ulega wątpliwości też. Albowiem ten człowiek to kilka artystów w jednym. Jeśli chodzi o koncert, to byłam szczęściarą i byłam na jednym z nich, gdy nie ulega wątpliwości był nas w Polsce. Pozdrawiam gorąco.

seniorit5

Posty: 28

 
Oj jakby tak miało, być, że będzie koncert DJ Bobo u nas w kraju, to szybko piszcie. Bardzo mi zależy, żeby go zobaczyć po latach. Raz byłam na koncercie i było po prostu ekstra. Można by się wrócić wspomnieniami.

SABUR

Posty: 25