Darmowe mp3, gdzie znajdę ?

Darmowe mp3, gdzie znajdę ?

Hej, znacie jakieś darmowe mp3, które można pobrać bez rejestrowania się na stronach? Mam dość tych rejestracji.

muzyczny55

Posty: 8

 
Ja podchodzę do tego z dystansem i nie denerwuję się. Poszukuję do skutku darmowych mp3. Teraz mam już kilka fajnych stronek na oku, gdzie mają niezmiernie dobrą bazę muzyczną. Jakość też nie zniechęca. Stronka, jaką poleca kolega też jest całkiem spoko.

Acclaim

Posty: 19

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najistotniejsze na takich stronach jest to, by była łatwa w obsłudze i działała jak się należy.

dskoku

Posty: 28

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Nie ulega wątpliwości chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za lepsze trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

omen100

Posty: 24

 
Na ostatnią imprezę pobraliśmy mp3 właśnie z tej strony, jaką proponujecie na forum. Ściągnęliśmy niezmiernie ogromną liczba fajnych kawałków, przy jakich znakomicie się wszyscy bawili. Sami wejdźcie i sprawdźcie. Albowiem naprawdę warto. Na tej stronie można znaleźć o sporo więcej szukanych kawałków niż gdzie-indziej.

@marcelko

Posty: 15

 
Znalazłam świetny ranking jeśli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Bardzo fajna stronka.

mikusiński

Posty: 15

 
Mnie również nie udało się pobrać piosenki, jaką chciałam za darmo. Tak to już jest, że nic nie ma za darmo. Tym bardziej jeżeli nie chodzi o oklepane kawałki.

mniszek67

Posty: 15

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją albowiem jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

jumbertus

Posty: 21

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może naprawdę trzeba się nieźle nieraz naszukać, niemniej jednak dla chcącego nie ma nic trudnego. W necie można odszukać masę takich stron, jakie mają sporą ofertę jeśli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

eriost56

Posty: 32