Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Dobry dzień! Potrzebowałbym dobrego miejsca do zorganizowania imprezy firmowej. Nie ukrywam, że towarzystwo będzie raczej męskie, więc pod tym kątem szukam lokalu. Podpowiecie ciekawe miejsca w stolicy?

danka33

Posty: 10

 
W centrum trochę takich eleganckich klubów z bilardem powstało w ostatnich latach. Jest z czego wybierać i z tego co ja się orientuję to cenowo raczej wszędzie jest podobnie. Nie liczę podrzędnych barów, z jakimś leciwym stołem, bo tam to na pewno dużo taniej.

Joe

Posty: 12

 
Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś przykładowego cennika za szkolenia bilardowe, ktoś może wie ile takie kursy kosztują? Jak to wygląda czasowo, szkolenie trwa dzień, tydzień, dłużej? Jakie są efekty?

ojojoj56

Posty: 20

 
Kiedyś jak byłem młodszy to nawet dobrze sobie radziłem w bilarda, ale to stare, studenckie czasy. Teraz to nie wiem czy bym umiał dobrze bile rozbić.

renia00

Posty: 16

 
Tak się ostatnio sam rozglądałem nad jakimś szkoleniem bilardowym i parę ofert w stolicy można znaleźć. Radzę sobie przyzwoicie, ale wiadomo, zawsze można to i owo poprawić. Mam jednego kumpla, który jest ode mnie lepszy i stąd mam motywację, żeby się doszkolić.

Intro_69

Posty: 18

 
W bilard to faktycznie można się wkręcić. Fajna gra bo wymaga umiejętności technicznych, ale też myślenia, strategii, planowania, coś jak w szachach.

pawel253

Posty: 15

 
W bilarda nie grałem wieki, także raczej tutaj nie doradzę. Jeśli chodzi o kluby to lepiej się orientuję w dobrych klubach sportowych, gdzie można sobie vip room wynająć do obejrzenia meczu, ligi mistrzów itp. Fajna sprawa.

Lupusx

Posty: 19

 
Zawsze mi się w amerykańskich filmach podobały knajpy ze stołami do bilardu. To był klimat, którego nie da się podrobić w Polskich warunkach moim zdaniem. Choć niektóre klubu próbują jakoś nawiązywać do tamtych wzorów.

misuuuop

Posty: 21

 
Jest w Warszawie taki klub jak House of Pool. Na stronie houseofpool.pl jest do nich kontakt. Byłem u nich na szkoleniu i jestem zadowolony. Można się uczyć od najlepszych, w najlepiej wyposażonym klubie w kraju na tę chwilę. Cenowo okej, nie windują cen pod niebiosa.

Alfonsik5

Posty: 16

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

dobruś00

Posty: 24