Alphaville w Polsce, jak grają ?

Alphaville w Polsce, jak grają ?

Witam Was wszystkich.

Szukam aktualnych informacji o Alphaville, właściwie chodzi mi o ich koncert, bo słyszałam, że ma jakiś być, gdzie można dostać bilety?

Galagda

Posty: 15

 
Pamiętam stare dobre Alphaville i ich koncerty, które oglądałam w tv. Kocham ten zespół. Mam z nimi dużo fajnych wspomnień. Teraz też ma być u nas, ale nie uda mi się chyba jechać na koncert.

345_14

Posty: 19

 
Marian Gold wciąż jest dla mnie idolem. Zatem jadę na koncert Alphaville. Będzie w listopadzie na andrzejki. Nie lubię obraźliwych słów na temat tego zespołu, bowiem na nim się wychowałam i do tej pory mi się podoba. Pozdrawiam również tych co są na nie:)

zimek123456

Posty: 21

 
Taki rock romantic jak grają Alphaville bardzo mi się podobał i wciąż podoba. Kiedyś grało się inaczej i było dużo lepiej na koncertach, dlatego jadę na koncert w czerwcu Ten zespół to moja młodość.

Worms

Posty: 27

 
Ludzie wciąż pytają o koncerty Alphaville. Nie wiem, jak wy, ale uważam, że Marian Gold zrobił się jeszcze bardziej dojrzały muzycznie, niż był kiedyś. Zawsze uważałem go za ikonę lat 90-tych, charyzmatyczny i bardzo dobry we wszystkim, co robił.

mnichu66

Posty: 19

 
Mnie się wydaje, że Alphaville wielokrotnie gości w Polsce. Gdzieś czytałam, że frontman niesłychanie lubi naszą polską publiczność. To dobrze. Szkoda byłoby, gdyby nie przyjeżdżali do nas. Dawna muzyka wiecznie musi być kultywowana, żeby nie zaginęła. Nie da się żyć tylko tym, co jest teraz. Jeśli chodzi o ich dorobek muzyczny, to niesłychanie go cenię.

Knopek

Posty: 27

 
Alphaville był w Polsce wiele razy. Osobiście bardzo cenię sobie ich dorobek. Od 2000 któregoś roku dwaj panowie nie są już razem, ale mnie zespół nadal się podoba. Stare dobre wyciskacze łez wciąż na mnie działają. Bardzo się cieszę, że koncertują nadal i przyjeżdżają również do nas. Cieplutko pozdrawiam wiernych fanów.

jacor

Posty: 29

 
Tak na marginesie Waszych rozmów, Alphaville to stary dobry zespół, który musi do nas przyjeżdżać. Kiedyś bardzo dobrze bawiłem się na ich koncertach i teraz nie wyobrażam sobie, żeby do nas nie przyjeżdżali.

Acclaim

Posty: 19

 
W tym roku Alphaville będzie w Polsce latem i na andrzejki. Pomimo, że Marian Gold gra już sam, nadal ich bardzo lubię. W sumie to był jeden z zespołów, na jakich opierało się moje dzieciństwo. Jak mógłbym nie iść na koncert. Wierni fani też musicie tam być. Bilety są już dostępne.

gregcie@

Posty: 20

 
Na tej stronie są najświeższe informacje o Alphaville http://www.alphaville.com.pl. Koncert będzie w tym roku dwa razy, można już kupić bilety.

Pozdrowionka.

quwejt5

Posty: 22