Fancy w Polsce, znacie ?

Fancy w Polsce, znacie ?

Witam, czy to prawda, że Fancy wciąż koncertuje i ma się dobrze. Może będzie w Polsce? Chętnie bym poszedł na koncert.

daron64

Posty: 20

 
Fancy był dużo razy w Polsce. Nigdy jednak nie byłem na jego koncercie. Jak teraz by był to chętnie kupię bilety, zbiorę starą ekipę i pojedziemy. Takie imprezy zawsze mi się podobały. Z tego co wiem, to cieszy się nadal ogromną popularnością. Też zawsze mi imponował. Kiedyś po prostu była inna muzyka.

jirajamgo

Posty: 28

 
Och ten kochany Fancy. Tyle się o nim mówiło kiedyś i słuchało jego muzyki. Na koncercie nigdy nie byłem. Lecz wiem, iż w Polsce bywał dość często. Pamiętam wszystkie jego przeboje, kiedyś można powiedzieć, ze byłem jego fanem. Potem wszystko poszło w zapomnienie. No cóż, jak będzie okazja, to może wybiorę się na jego koncert. Pozdrawiam wszystkich.

Januszek

Posty: 24

 
Fancy pisał też utwory dla innych wykonawców. Ogólnie to bardzo uzdolniony facet. Na początku nie chciał rozgłosu, występował pod innymi pseudonimami. Mnie zawsze podobało się to, co robił. Na jego koncertach dawniej można było mieć pewność, że będzie się człowiek dobrze bawił. Pewnie teraz nie jest inaczej.

Kruk

Posty: 17

 
Tutaj jest strona, na której można znaleźć najświeższe info o Fancy http://www.fancy.info.pl. Jak ma być jakiś jego koncert to tutaj podają. Zresztą fajne rzeczy tam piszą.

Sewerynus

Posty: 16

 
Wiadomo, że Fancy dalej koncertuje. To mi się podoba. Ma power do tego przez całe życie. Za to go właśnie kiedyś pokochałam. Do jego muzyki zaraził mnie mój tata. Dziś nie żałuję, że znam jego cały dorobek.

gregcie@

Posty: 21