Imprezy dla firm na Mazurach, sprawdzona firma ?

Imprezy dla firm na Mazurach, sprawdzona firma ?

Witam, polecacie jakąś agencję organizującą wyjazdy integracyjne w Warszawie dla pracowników niewątpliwie?

Krakus

Posty: 14

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, która od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., ale z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada stosowne doświadczenie.

ym-9090

Posty: 11

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

fill

Posty: 24

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

eagle

Posty: 21

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

urszulka

Posty: 14

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres fachowej multi agencji, jaka od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

zorro99

Posty: 21

 
Niesłychanie spoko oferta. Chyba też się zdecydujemy na takie atrakcje w Zegrzu. Czekamy aż zrobi się ciepło i działamy. W końcu jakiś dobry pomysł wpadł mi do głowy :)

89ostry89

Posty: 19

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, jaka od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, iż sprzęt można wynająć itd., lecz z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada właściwe doświadczenie.

Alim45

Posty: 18

 
Nam szefostwo zasponsorowało imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Chwile na pewno niezapomniane. Dużo adrenaliny i to podobało mi się najniezwyklej :) Miło też były zorganizowane wieczory. Było też typowe disco ;) U nas się udało. Nie było osoby, która narzekałaby na ten rodzaj atrakcji. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 14

 
Dużo słyszałem o takich właśnie imprezach 4x4 w Warszawie i pomysł jak najbardziej mi się podoba:) szkoda tylko, że to nie od pracowników wychodzi inicjatywa, a od góry :) Ogólnie jestem za organizacją takich wypadów, w sezonie letnim tym bardziej. Ale i zimą oferta jest niczego sobie.

Vickson

Posty: 28