Fajna muzyka na wesela

Fajna muzyka na wesela

Macie jakieś fajne piosenki disco polo od świeżych wykonawców. Tak by można było sobie zorganizować dobrą zabawę, jakieś dynamiczne fajne utwory nie te już najbardziej znane i niestety oklepane.

Posty: 4

 
Szukaj sobie w sieci nowych utworów, klej playlistę i bez dja będziesz miał świetną zabawę. Tylko potrzebny niezły sprzęt.

suderuss3

Posty: 5

 
Nie ma problemu z organizacją dobrej zabawy, jeśli tylko wiemy co będzie podobać się gościom. Wtedy w sieci bez problemu znajdzie się dobra muzyka.

labuh

Posty: 14

 
Sporo muzyki w sieci i tam jeśli szukasz disco polo to poszukaj dla siebie propozycji, pewnie coś interesującego będziesz w stanie tam wybrać.

namok

Posty: 5

 
Muzyka łączy pokolenia jak to mówią i faktycznie trochę tak jest z disco polo i nowymi utworami jakie się pojawiają a jest tego rzeczywiście całkiem sporo.

Marioleczka

Posty: 19

 
Sporo jest fajnych utworów w sieci więc jak tam poszukasz to pewnie coś interesującego wybierzesz również jeśli chodzi o takie mało jeszcze znane utwory.

Gruszek2

Posty: 12

 
Wybieraj Adama Krajewskiego i jego utwór Pokochałem Twoje oczy https://www.youtube.com/watch?v=F4Ertdc3c1o, i masz gwarantowaną udaną zabawę.

Nimert56

Posty: 9

 
Faktycznie to chyba najlepsza opcja szukać w sieci nowych popularnych utworów obserwując trendy wśród użytkowników.

France23

Posty: 14

 
Bez problemu w sieci znajdziesz fajne utwory disco polo, tam najwięcej świeżych wykonawców się promuje.

angelika98

Posty: 14

 
Zajrzyj na YT i tam poszukaj nowych utworów, na pewno wybierzesz coś dobrego do zabawy.

Joe

Posty: 13