Francesco Napoli w Polsce, polecacie ?

Francesco Napoli w Polsce, polecacie ?

Hej, słyszałam, że w tego roku będzie u nas Francesco Napoli. Wiecie coś na temat biletów, czy można kupić je online?

Iwona3

Posty: 18

 
Bardzo się cieszę, że Francesco Napoli będzie w Polsce. Byłam na wielu jego koncertach i nigdy się nie zawiodłam. Już mam bilety, kupowałam online na stronie internetowej. Pewnie będzie bardzo fajnie. Mają być tam w sumie również i inni wokaliści lat 90tych. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Pamooko

Posty: 14

 
W tym roku będą w Polsce super koncerty. Na pewno przyjedzie do nas Francesco Napoli.

Na tej stronie można kupić bilety http://www.francesconapoli.pl.

sara22

Posty: 19

 
Nie ma to jak odnaleźć się na koncercie kochanych legend muzycznych. W tym roku, w listopadzie Francesco Napoli będzie w Polsce. Jak nie macie jeszcze biletów, to się pośpieszcie, bo schodzą jak świeże bułeczki.

strom

Posty: 28

 
Na andrzejki będzie u nas gorąco od gwiazd lat 80-tych i 90-tych. Na pewno będzie Francesco Napoli. Nie mogę się doczekać. Uwielbiam go na scenie, daje dobre show.

czerław3

Posty: 20

 
Dobrze słyszeliście Francesco Napoli to odbędzie się w Polsce 28 listopada na Ergo Arenie. W sumie to będzie sporo innych gwiazd legend z lat 80tych i 90tych. Fajnie, że takie koncerty też się odbywają. Bilety już nawet podobno są.

Dr-House

Posty: 25

 
Kocham te emocje na koncertach, w tym roku czeka nas koncert Francesco Napoli. W Sopocie na Ergo Arenie będzie jeszcze sporo innych gwiazd muzycznych, takich z lat 90tych.

wacek56

Posty: 14

 
Co do biletów, to chyba można już je kupić online. Ja jadę głównie z powodu koncertu Francesco Napoli. Kiedyś był moim idolem numer jeden. Fani Francesca połączmy się siłami na koncercie. Pozdrawiam.

Ticket2Hell

Posty: 17

 
To będzie ekstra impreza. Fajnie, że takie koncerty też się odbywają, a nasze ładne legendy muzyczne wciąż dla nas koncertują. Na andrzejkach w tym roku zagra w Sopocie Francesco Napoli. Nabyliśmy z mężem już bilety. Odległy czas, niemniej jednak chcieliśmy mieć pewność, że się pozyskamy i nie zabraknie dla nas miejsca.

Nabavoimb

Posty: 15

 
Bardzo się cieszę, iż Francesco Napoli będzie w Polsce. Byłam na wielu jego koncertach i nigdy się nie zawiodłam. Już mam bilety, kupowałam online na stronie internetowej. Pewnie będzie bardzo fajnie. Mają być tam w sumie również i inni wokaliści lat 90tych. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

johncena67

Posty: 16