In-Grid w Polsce, gdzie ?

In-Grid w Polsce, gdzie ?

Witam, szukam informacji na temat koncertów In-Grid.

Czy wokalistka planuje jakieś u nas w kraju na ten rok, a raczej lato?

dagmarka56

Posty: 10

 
Jak idziesz na koncert In-Grid to wiesz, czego się spodziewać. Niewątpliwie piszę w pozytywnym znaczeniu. Nie ma mowy, by ta wokalistka zawiodła swoich fanów.

johncena67

Posty: 20

 
Hej, jak będzie koncert In-Grid to z całą pewnością na niego pojadę. Piosenkarka to moc energii na scenie. Takich koncertów to się nie zapomina. A jeśli chodzi o francuską piosenkę to nie widzę innych fajnych artystek, które mogłyby zająć jej miejsce. Takie francuskie klimaty bardzo mi odpowiadają.

johncena67

Posty: 21

 
To ekstra, iż znowu będzie koncert In-Grid w Polsce. Osobiście ta piosenkarka leży w moich muzycznych gustach. Kocham się we wszystkim co francuskie.

Fifeczek2

Posty: 26

 
A ja lubię jak śpiewa In-Grid. Taki styl niezmiernie mi się podoba, a akurat ona robi to niezmiernie dobrze. Słyszałam, iż lubi koncertować w Polsce. Pewnie zatem wielokrotnie u nas bywa. Na niektórych stronach troszkę z niej drwią. Niesłychanie mi się to nie podoba. Na koncert się wybieram i namawiam wszystkich.

krugerPL

Posty: 20

 
Tu jest stronka o In-Grid, aktualne koncerty i informacje http://www.ingrid.pl. Fani piosenkarki nie martwcie się, tego roku będzie u nas.

Będzie fajnie jak zawsze.

Klarka45

Posty: 17

 
Można zapisać się na newsletter i być na bieżąco jeśli chodzi o koncerty In-Grid. W tamtym roku była u nas i byłam na jej koncercie. Niczego sobie, lecz szału nie było. W sumie to ludzi też nie było tak wiele, jak można było przypuszczać, iż będzie.

dskoku

Posty: 28

 
Na koncertach In-Grid widać, że zawsze jest moc pozytywnej energii. Ona sama mówi, że kocha koncertować w miejscach, gdzie ludzie umieją okazywać sobie pozytywne emocje. Nie może być inaczej, albowiem z muzyką zawsze jest tak samo. A koncerty są po to, by się jednoczyć. Pozdrawiam.

Sebo

Posty: 32

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa cudownie. Tego nie można podważać. Wiem, że są jej krytycy. Niemniej jednak mnie to ani ziębi ani parzy. Albowiem lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje swoje utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

Knopek

Posty: 27

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa świetnie. Tego nie można podważać. Wiem, że są jej krytycy. Ale mnie to ani ziębi ani parzy. Bo lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje swoje utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

Buła

Posty: 30