Sandra w Polsce, jak śpiewa ?

Sandra w Polsce, jak śpiewa ?

Witam wszystkich. Orientujecie się może, czy Sandra planuje u nas jakiś koncert? Słyszałam, że lubi teraz bardzo koncertować.

luke130

Posty: 17

 
Sandra ma talent. Poza tym kocha publiczność. Trochę krytyki wokół niej było, ale tak już jest z gwiazdami. Teraz gdy ma drugiego męża, lśni blaskiem. Mówi, że lepiej jej się pracuje i ma ochotę na wszystko, podróże i trasy koncertowe. Może zawita do Polski.

Acclaim

Posty: 26

 
Sandra jest bardzo utalentowaną piosenkarką. Zawsze żyła w cieniu męża. Dziś ma drugiego i dlatego sama mówi, że czuje się dużo lepiej. Planuje koncerty, nagrywa i żyje pełną parą. Też bym nie była zadowolona z takiego życia jak miała kiedyś.

krugerPL

Posty: 20

 
Na koncert Sandry? Pewnie żebym poszła i to już. To przy jej utworach człowiek kiedyś bawił się do białego rana na imprezkach. A ma być jakiś koncert?

bartek33

Posty: 13

 
Były koncerty Sandry w Polsce. W sumie to zależy od organizatorów. Jak widać chęci i potrzeby to się z nią kontaktują. Teraz Sandra dużo koncertuje, także może nie mieć wolnego terminarza. O naszej publiczności z reguły wypowiadała się zawsze przychylnie.

dzikidziki

Posty: 21

 
Jak się okazuje Polacy wciąż kochają koncerty Sandry. Piosenkarka niesłychanie się stara, żeby wszystko było podczas nich dopięte na ostatni guzik. Fajnie, że ktoś taki jak ona, a była moją idolką, dalej idzie drogą kariery i dalej podbija serca fanów. Mam do niej wielki szacunek. A bawiłam się przy jej przebojach całe własne dzieciństwo. Pozdrawiam fanów Sandry.

Vickson

Posty: 28

 
Przy muzyce Sandry można świetnie bawić się podczas koncertów. Na co dzień nie bardzo jakoś jestem do niej przekonana. Podobno teraz dużo koncertuje i udziela się w wielu wydarzeniach, to może i Polskę odwiedzi. Można iść na jej koncert, jak będzie u nas. Mam do niej sentyment. Śpiewałam jej przeboje do dezodorantu:)

Iunae_Milt

Posty: 19

 
Witam wszystkich. To jest strona impresariatu muzycznego Sandry, można zaprosić ją na koncert. Oczywiście trzeba się skontaktować z nimi http://www.sandra-music.pl Pozdrawiam gorąco. Udanej i ekstra zabawy.

Klarka45

Posty: 17

 
Sandra ma talent. Poza tym kocha publiczność. Trochę krytyki wokół niej było, lecz tak już jest z gwiazdami. Teraz gdy ma drugiego męża, lśni blaskiem. Mówi, iż lepiej jej się pracuje i ma ochotę na wszystko, podróże i trasy koncertowe. Może zawita do Polski.

gregcie@

Posty: 20