zespół muzyczny opole lubelskie, gdzie ?

zespół muzyczny opole lubelskie, gdzie ?

Znacie jakiś dobry zespół weselny? Chodzi o to, żeby wyściubiali nos spoza Warszawy? :D Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Gubomilaa

Posty: 2

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na porządnych muzyków. Mogę powiedzieć, iż było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

bartek33

Posty: 9

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Bardzo zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

wieslawek

Posty: 19

 
To ile uprzednio trzeba kochani szukać zespołu muzycznego na wesele i jak wygląda kwestia muzyków w Rykach? Nie mam zamiaru mieć podobnego problemu, a ślub za rok, więc to chyba zdecydowanie dobry termin na szukanie muzyków, fotografa itd. :D Pozdrawiam i liczę na odzew.

basiulka45

Posty: 11

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Black_Riot

Posty: 6

 
Spotkanie owszem jest bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

Finest

Posty: 32

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Faktycznie obecnie jest o mnóstwo wiecej możliwości, jeżeli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, niemniej jednak ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

codePerformance

Posty: 13