Ile kosztuje wynajęcie fotobudki w Rzeszowie?

Ile kosztuje wynajęcie fotobudki w Rzeszowie?

Dzień dobry. Chcę wynająć fotobudkę w Rzeszowie, bo zbliża się termin mojej osiemnastki, którą organizuje na Sali. Macie jakieś namiary na sprawdzone firmy?

Julian

Posty: 30

 
W sumie to każda fotobudka w Kielcach będzie w stanie spełnić Wasze wymagania.

Na weselu mojej siostry była jedna firma z fotobudką, a u kolegi druga – konkurencyjna. Właściwie dysponują tym samym sprzętem, więc różnica nie powinna być diametralna. W takim wypadku kluczowe jest podejście do klienta, bowiem niektóre firmy potrafią być bardzo elastyczne.

kliwn45

Posty: 26

 
Po raz pierwszy zamawiałem fontannę czekoladową w Krakowie na swoje wesele, więc miałem nieco obaw, jak będzie się prezentowała, a także smakowała czekolada. Na szczęście trafiłem na kompetentną firmę: http://www.czekomania.pl/fontanna_czekoladowa.html.

Wszystko mi wyjaśnili, przedstawili koszty i prędko zdecydowałem się, aby ich zatrudnić do mojej fontanny :)

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Z mojego doświadczenia wiem, że na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która znajduje się w ofercie większości firm, ponieważ powszechnie wiadomo, że jest z jedną najlepszych na świecie.

Dzidzia

Posty: 27

 
Fotobudka w Krakowie, jak i w innych miastach możliwa do wynajęcia jest od wielu firm. Osobiście brałem pod uwagę cenę, ale potem weryfikowałem, ile czasu istnieje firma oraz czy są o niej jakieś opinie. Trudno zarezerwować i zaufać komuś, kto wziął się znikąd i nie wiadomo czy nie weźmie zaliczki i nie pojawi się na mojej imprezie.

eagle

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim wypadku problematyczna była obsługa fontanny, z którą było niemało zamieszania, natomiast i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze wesele, które było wyborną zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 pln, natomiast wspominałam o kosztach obsługi, o którą pożądane byłoby zadbać.

Radziu

Posty: 26

 
Bardzo ucieszył mnie fakt, iż na moim weselu znajdzie się fontanna czekoladowa wynajęta w Rzeszowie. Z racji tego, iż wesele odbywa się w okolicach miasta firma, która zajmuje się fontannami zagwarantowała dostarczyć ją na miejsce.

W sumie zapłaciliśmy zaledwie 500 złotych, w grę wchodziło 5 kg czekolady belgijskiej, która absolutnie starczyła dla setki gości :)

Gerda

Posty: 22