Czy jest jakaś agencja koncertowa ?

Czy jest jakaś agencja koncertowa ?

Dzień dobry. Poszukuję profesjonalnie działającej agencji koncertowej. Zależy mi na zorganizowaniu imprezy charytatywnej.

Januszek

Posty: 17

 
Tutaj jest adres strony, gdzie można sprawdzić jacy artyści zagraniczni szykują się z odwiedzinami u nas http://www.solarismusic.pl. U nich można nawet samemu zamówić sobie koncert, trzeba jednak liczyć się z kosztami. Taką imprezę firmową organizował nasz szef, było świetnie.

wisła22

Posty: 16

 
Kiedyś miałam styczność z agencją koncertową, której praca strasznie mi zaimponowała. Wiem, że to nie łatwe zajęcie, ale podoba mi się

johncena67

Posty: 18

 
Zastanawiałam się właśnie które będą koncerty gwiazd zagranicznych w tym roku u nas w Polsce. Trafiłam na tę stronkę i już mam kilka planów. Wejdźcie sami może i Wasz idol przyjeżdża do nas. Kiedyś byłam na koncercie organizowanym poprzez tą agencję i było na medal, z pewnością i teraz tak będzie.

Wariat

Posty: 20

 
Jak organizacją koncertów zajmują się partacze, to potem mamy tego efekty. Jak już robić coś takiego, to trzeba się na tym znać, a nie oszukiwać publiczność.

Mechanik

Posty: 18

 
Koncertami musi zająć się dobra agencja, dla której organizacja dobrej imprezy nie stwarza problemów. W przeciwnym razie mamy do czynienia z imprezką pod strzechą.

eagle

Posty: 21