Kate Ryan w Polsce, polecacie ?

Kate Ryan w Polsce, polecacie ?

Witam wszystkich gorąco i dyskotekowo. Szukam aktualnych informacji o Kate Ryan, chcę iść na jej koncert.

Wiecie coś na temat biletów?

Czarek56

Posty: 25

 
Jak szukacie newsów o Kate Ryan i jej koncertach to zaglądajcie na tę stronę http://www.kate-ryan.pl. Ja szykuję się na czerwcowy koncert, będzie na pewno niezwykle fajnie.

Polecam jej koncerty, są mega odjazdowe i zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

magnifann56

Posty: 28

 
Dosyć, że jest piękna to dodatkowo utalentowana. Takich piosenkarek jak Kate Ryan to można słuchać i pobawić się przy jej muzyce na dyskotece. Już jako dziecko Kate występowała na scenie. Takie rzeczy to już na pierwszy rzut oka widać, że ktoś tworzy z pasją dla ludzi, ja ją podziwiam.

johncena67

Posty: 21

 
Bardzo lubię muzykę Kate Ryan. W czerwcu wybieram się na jej koncert. Bardzo cieszy mnie fakt odwiedzin Polski. Jakoś nigdy nie śledziłam tego, co teraz robi. Jakoś niedawno trafiłam na jej stronę i zafascynowała mnie. Znałam ją wcześniej, ale nie wiedziałam, że to tak bardzo utalentowana piosenkarka.

eriost56

Posty: 32

 
Jeśli chodzi o koncerty Kate Ryan to nie ma nigdy żadnej klapy. Kiedyś nie doceniałam tej piosenkarki, ale jak się o niej troszkę poczyta, to widać, że to kobieta sukcesu. Sama do wszystkiego doszła i otrzymała wiele serc fanów.

Klarka45

Posty: 18

 
Kate Ryan śpiewała od dziecka. Widać, że piosenkarka ma talent i wobec tego przy jej przebojach można się dobrze bawić. Widziałam jej kilka koncertów, niemniej jednak nie na żywo. Jestem pod wrażeniem. Wiem, że ma gościć niedługo w Polsce. Nigdzie jednakże nie odszukałam szanse kupna biletów przez internet.

alibaba

Posty: 21