Poleci mi ktoś serwis z darmowymi doładowaniami do Orange?

Poleci mi ktoś serwis z darmowymi doładowaniami do Orange?

Hejka. Niedawno natknąłem się na serwis, który oferował darmowe doładowania orange. Zapomniałem jego adresu. Podpowiecie?

Januszek

Posty: 7

 
Współczuję niedowiarkom, którzy nie chcą przyjąć do wiadomości, że istnieje szansa, aby uzyskać Internecie darmowe doładowanie. Wystarczy wykazać się odrobiną operatywności oraz pomysłowości. W przeciwnym wypadku nie osiągnięcie sukcesu :)))

Joe

Posty: 11

 
Odnoszę wrażenie, iż dużo ludzi na tym forum dyskusyjnym dość negatywnie nastawia się na temat tj. darmowe doładowanie. Moim zdaniem takowe da się znaleźć w sieci!

Pacothelllucia

Posty: 24

 
Osobiście mogę polecić http://www.darmowedoladowanko.pl, albowiem właśnie dzięki temu serwisowi uzyskałem darmowe doładowanie o wartości 50 zł. Dla mnie to oszczędność i duża satysfakcja, że nie musiałem wydawać swoich pieniędzy na doładowanie.

Black_Riot

Posty: 28

 
Ogólnie szukałem możliwości zdobycia doładowań do bardzo wielu sieci, ponieważ członkowie mojej rodziny mają numery zarejestrowane u różnych operatorów. Jednak moje starania spełzły na niczym.

rulsellarly

Posty: 35

 
Nie dziwię się, że niektórzy pochlebnie, a inni negatywnie wypowiadają się na temat tj. darmowe doładowanie. Wiele zależy od szczęścia, a więc tego, na jaki serwis internetowy natknęli się użytkownicy.

namok

Posty: 19

 
Nie ukrywam, iż od dłuższego czasu poluję na darmowe doładowania play. Wbrew pozorom istnieją realne możliwości na ich pozyskanie, choć trzeba poświęcić temu zadaniu nieco czasu.

miś_biały

Posty: 16