fizjoterapeuta dziecięcy w Sopocie - szukam !

fizjoterapeuta dziecięcy w Sopocie - szukam !

Hej. Czy Waszym zdaniem istnieje rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku, którego oferta jest zdecydowanie najlepsza? Pod względem ceny i jakości.

Czasowy

Posty: 3

 
Od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zaproponuje mi masaż kręgosłupa Gdańsk. Teraz zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Być może przeczytam coś interesującego, polecicie kogoś faktycznie wartego uwagi. Pozdrawiam.

neimar10

Posty: 13

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że znalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo trudne zadanie.

MacieqLeo

Posty: 22

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Pozycjoner

Posty: 29

 
Przygotujcie się na to, iż dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje zarówno sowitego wynagrodzenia za swoje usługi. Niemniej jednak to dość logiczna sprawa...

Alim45

Posty: 17

 
Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada swoją ofertę na tej stronie:
http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Korzystam z jego usług od paru lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jego pracy.

michaś34

Posty: 11

 
Jestem świadoma tego, jak dużo zaangażowania żąda rehabilitacja po endoprotezoplastyce, niemniej jednak jestem gotowa podjąć się tego wyzwania na 100%. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pochwalić się pozytywnymi efektami przeprowadzanej rehabilitacji :)

Ticket2Hell

Posty: 17

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, ponieważ ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam zrobić.

david011

Posty: 9