fronty meblowe, poszukuję!

fronty meblowe, poszukuję!

Witam. Poszukuje jakiejś profesjonalnej firmy, która zajmuje się projektowaniem mebli na wymiar w Bydgoszczy. Znacie kogoś kto się tym zajmie?

wieszdo87

Posty: 1

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, lecz nie było to wiele. Na pewno jest to niesłychanie opłacalne, dlatego należałoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Marioleczka

Posty: 10

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Kitas

Posty: 3

 
Wiem, iż jest firma zajmująca się meblami na wymiar w Bydgoszczy i wśród klientów mają bardzo porządne opinie. Postaram się znaleźć do nich szybko namiary i Wam dam.

klarka

Posty: 9

 
Ofert jest dużo, bowiem firm powstało ostatnio niezmiernie dużo. Niewątpliwie trzeba sprawdzać czy rzeczywiście znają się na własnej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

domrrrr

Posty: 9

 
Ofert jest dużo, bo firm powstało ostatnio bardzo dużo. Oczywiście trzeba sprawdzać czy naprawdę znają się na swojej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

wigry00

Posty: 10

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na sporo lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bowiem wtedy takie meble nawet po latach wyglądają niesłychanie dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

gruszeczka45

Posty: 20

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Damiano

Posty: 3

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko bardzo dobrze przygotowała. Znają się na tym bardzo dobrze. Polecam takich specjalistów, bo są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są bardzo krzywe. Dali sobie radę.

serum45

Posty: 3

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Klarkaa45

Posty: 9