piany pur

piany pur

Jakie polecicie rozwiązania jeśli chodzi o izolację, czy pianka PUR będzie dobrą opcją? A jeśli tak to jaką markę wybraliście jeśli chodzi o natrysk? Jeśli możecie coś pod tym kątem polecić, macie wykonawcę, który będzie faktycznie gwarantował wysoką jakość izolacji to dajcie znać.

Ciapeczek

Posty: 2

 
Sama pianka to dobra opcja, ale trzeba mieć firmę, która to zrobi odpowiednio, a także zadbać o to, by sama pianka, jaką będzie się wybierać także była dobrej jakości więc na to zwracaj uwagę.

merylos

Posty: 12

 
Staraj się poszukać kogoś kto ma doświadczenie w robieniu izolacji z pianki i odpowiedni sprzęt do wykonania takiej izolacji. To istotna kwestia, która będzie miała wpływ na to czy uda się zachować odpowiednie właściwości.

Iwona3

Posty: 3

 
Dobrze wykonana izolacja to przede wszystkim odpowiednia pianka i wysokiej jakości sprzęt do natrysku. Więc warto szukać kogoś tak jak https://ekopur-system.pl, gdzie firma po wykonaniu daje również certyfikat z informacja o maszynie, piance. Tanie maszyny nie dadzą efektu i warto się tego wystrzegać.

Tosahe

Posty: 3

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

namedal6

Posty: 20

 
Jak znajdziesz dobrą firmę to na pewno z pianki i efektów będziesz zadowolony. To izolacja, która jest bardzo skuteczna i trwała więc można przez lata utrzymywać odpowiednie właściwości izolacji.

Jozefffin

Posty: 7