strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie szukać ofert mieszkań na wynajem? Jakąś agencje możecie podpowiedzieć, gdzie tych ofert będzie sporo? Jak możecie mi coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Czy lepiej szukać takich bezpośrednich ogłoszeń czy może lepiej będzie jednak iść w kierunku agencji, które pomogą znaleźć mieszkanie.

Ekurygo

Posty: 1

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Kowalski

Posty: 5

 
Staraj się zwrócić uwagę może na to co będzie dostępne w serwisie www.OfertyHome.pl. Świetna opcja, masz jedną opłatę dla serwisu, a potem już do skutku możesz szukać mieszkania dla siebie. Wiele czasu to jednak nie powinno zająć, bo mają bardzo dobrą bazę ofert więc jest szansa na to, że uda się tam coś atrakcyjnego wybrać dla siebie.

Miki

Posty: 8

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

Odi

Posty: 26

 
Faktycznie temat prowizji wygląda tak, że jest spore zróżnicowanie na tym polu u agencje starają się w związku z tym również działać tak by tutaj szukać rozwiązań dla klienta atrakcyjnych.

CzarnyBlant

Posty: 10

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

Gucio

Posty: 2