realizacja własnych projektów szycie, gdzie warto ?

realizacja własnych projektów szycie, gdzie warto ?

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest wiele stron, ale może polecacie jakąś konkretną?

CZesiek45

Posty: 3

 
Zakłady z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa wywołuje dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, gdyż sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

ChosenOne

Posty: 33

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Gucio

Posty: 16

 
Jest wiele stron, jakie proponują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

ertumer67

Posty: 6

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest niezmiernie dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z niezmiernie dużym zaangażowaniem. Polecam jak najniezwyklej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Lupusx

Posty: 18

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

21gregorek

Posty: 33