opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Bierzecie opony najpopularniejszych marek, czy szukacie bardziej niszowych producentów? Jak teraz wygląda sytuacja pod kątem jakości i dostępności ogumienia dla flot? Chodzi mi o realizację bardziej masowych zamówień. Podzielcie się doświadczeniami.

HARY1953

Posty: 1

 
Podpatruję też działania konkurencji i sprawdzam, co u siebie wstawiają. Dobry wyznacznik, żeby oceniać najlepszych na rynku. Stawiam osobiście na opony, które wytrzymują największe obciążenia eksploatacyjne. Nie oszczędzam.

nero45

Posty: 9

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

GIZIU

Posty: 6

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

Worms

Posty: 17

 
Całkiem dobrze mi się wyszukuje opony na www.sklep.res-tires.pl. Czytelny przegląd ogumienia, do tego wskazówki techniczne na telefon, serwis mobilny na Podkarpaciu, więc ludzie znają się na rzeczy. Właśnie trzeba z takimi podmiotami współpracować. Sam jestem w branży od kilku lat i widzę, że opłaca się najbardziej rozmawiać ze specjalistami, a nie tylko pośrednikami. Zasada sprawdzona w boju.

keyas

Posty: 11

 
To akurat prawda, że rzadko się zdarza, żeby sklep prowadził jeszcze serwis mobilny ogumienia, dlatego uważam, że nieco bardziej godni zaufania.

Niciuśś98

Posty: 7