Producent kory w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Producent kory w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Witam serdecznie. Znacie i polecacie może jakiegoś dobrego producenta kory ogrodowej? Zależy mi na jakości bez wątpienia.

giurent

Posty: 16

 
Też biorę korę łatwo od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie poszukuję nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, iż producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

dagmarka56

Posty: 10

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są oczywiście inne, ale kora sosnowa zasługuje na wielkie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

23-Obert

Posty: 15

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

Marti

Posty: 9

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora bezproblemowo od producenta, zatem tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

Dr-House

Posty: 25

 
No nie bardzo bym wierzył w tak dobrą ofertę bez oczywiście jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a później okazało się, że jednak jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na własnej skórze, to się nie przekonasz.

Damiano

Posty: 33

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

TomekK

Posty: 20