Posnet Mobile, gdzie znajdę ?

Posnet Mobile, gdzie znajdę ?

Potrzebuje kasy fiskalnej, ale nie wiem gdzie można znaleźć jakieś firmowe modele w bardzo rozsądnej cenie?

Michałek

Posty: 1

 
Kas i drukarek w sprzedaży jest bardzo dużo. Trzeba sprawdzać nie tylko producenta czy ceny, ale również serwis, a wtedy na spokojnie uda nam się dopasować dokładnie to, co jest nam potrzebne. Mam różne modele sprzętu, który, na co dzień wykorzystuje. Jeden lepiej się spisuje, a drugi gorzej jak to ze sprzętem do sklepu.

Marioleczka

Posty: 17

 
Dużo czytników kodów kreskowych jest tu https://it-masters.eu/96-skanery-czytniki-kodow-kreskowych-zebra-datalogic-motorola-zebex-magellan-cipherlab-it-masters-przezmierowo.

Hymnny4

Posty: 3

 
U mnie kasa działa od lat i nic się z nią nie dzieje. Nie wiem nawet, jakiej jest firmy. Mam gotowy serwis, który co jakiś czas się zjawia żeby sprawdzić czy czegoś nie trzeba podmienić czy zalegalizować. Tak to u mnie działa i tyle.

Januszek

Posty: 5

 
Kas i drukarek w sprzedaży jest niezwykle sporo. Trzeba sprawdzać nie tylko producenta czy ceny, ale również serwis, a wówczas na spokojnie uda nam się dopasować dokładnie to, co jest nam konieczne. Mam różne modele sprzętu, który, na co dzień wykorzystuje. Jeden lepiej się spisuje, a drugi gorzej jak to ze sprzętem do sklepu.

y-grek56

Posty: 5

 
Nie jest łatwo zdecydować, które kasy wybrać do swojej firmy. U nas niezwykle dobrze działają mobilnie, bo nie są uwięzione w jednym miejscu. W każdej chwili można je zabrać na drugą stronę gabinetu, zatem są niezwykle praktyczne.

wisła1905

Posty: 19