dostawcy erp, szukam !

dostawcy erp, szukam !

Poszukuje stron internetowych, na jakich znajdę ciekawe informację, jak i również katalog różnych firm i dostawców erp.

Gucio

Posty: 6

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

FFelxus

Posty: 6

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Black_Riot

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

alus

Posty: 10

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Jasio234

Posty: 10

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odszukasz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się interesujących informacji, a także pozyskać wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

transerwis

Posty: 7

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest prosto zapomnieć o ich spłacaniu.

Penio

Posty: 16

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

Jasio

Posty: 7

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

namok

Posty: 7