kredyt dla firm

kredyt dla firm

Możecie mi podpowiedzieć, co powinien zrobić przedsiębiorca, który w tym momencie dostaje odmowę finansowania w banku? Jak sobie radzić z takim problemem, a pewnie będzie tylko coraz gorzej znając decyzje polityczne.

TomekK

Posty: 1

 
Finansowaniem biznesu leasingiem, kredytem obrotowym, czy innymi rodzajami zobowiązań zajmuje się na bieżąco https://business-point.pl/. Pomagają nawet po odrzuceniu wniosku przez bank. Zawsze to jakaś alternatywa dla działalności gospodarczych w ciężkiej sytuacji ekonomicznej.

Poznaniaczek2

Posty: 5

 
Jeżeli bank Ci odmówił to faktycznie przez pośrednika może się udać, bo mają większe pole manewru przy negocjacjach.

Wygodniś22

Posty: 30

 
Pośrednikom z reguły nic nie musisz płacić, a rozliczenia lecą bezpośrednio na linii bank – pośrednik. To jeszcze pewne ułatwienie dla przedsiębiorców ubiegających się o kredyty obrotowe.

Gucio

Posty: 11

 
Właśnie odmowy wynikają z nowych wytycznych NBP i KNF, tak naprawdę. Wielu kredytobiorców nie rozumie, w jaki sposób w ogóle funkcjonuje polityka monetarna.

jirajamgo

Posty: 27

 
Możesz właśnie u nich zamówić zbadanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa, a następnie cały [plan finansowania. Jeżeli nie siedzisz regularnie w bankowości detalicznej, w regulaminach i na porównywarkach to naprawdę ciężko nawet wniosek czasami wypełnić. Pośrednictwo w takim bardziej biznesowym, indywidualnym wymiarze się przydaje.

090913123

Posty: 8