konsultant ślubny, polecicie ?

konsultant ślubny, polecicie ?

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

alus

Posty: 9

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

e_petelka

Posty: 9

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, ponieważ uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, ponieważ przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

dada45

Posty: 11

 
Trudno mi powiedzieć, gdzie powinniście zamówić ozdoby na wesele. Ciekawym rozwiązaniem jest złożenie takiego zamówienia poprzez Internet. Ceny są przystępne.

francuzz

Posty: 18

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

warter88

Posty: 7

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant weselny, ponieważ uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby sięgnąć z usług przedstawiciela tej profesji, ponieważ przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, jakie pozostają “do ogarnięcia”.

Penio

Posty: 19

 
Namiary na firmę, w której zamówiłem ozdoby na wesele odszukałem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście znaleźć ozdoby, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

labuh

Posty: 13

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej cieszą się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się dużo mniej problemów :-)

Cloperflake

Posty: 20

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 10

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

himurashinta

Posty: 12