wkłady kominkowe gazowe, polecicie ?

wkłady kominkowe gazowe, polecicie ?

Zastanawiam się czy kupić żeliwny wkład kominkowy do salonu. Lepszy będzie taki czy może lepszy jest stalowy?

Miki

Posty: 1

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Obecnie nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

Antekkk

Posty: 7

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt mnóstwo, bowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był zakupiony, wobec tego nie wydawałem na niego zbyt sporo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

werwer

Posty: 4

 
Można bez kłopotów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/12-wklady-kominkowe. Ta firma jest niezwykle dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

labuh

Posty: 9

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bo jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

21gregorek

Posty: 33