normobaria, szukam

normobaria, szukam

Korzystaliście kiedyś z komory normobarycznej? Chce się na taki zabieg zapisać, ale nie wiem czy warto to zrobić?

wieszdo87

Posty: 1

 
Terapia tlenem jest znana od dawna i przynosi faktycznie niezwykle dobre efekty. Na pewno warto się tym zainteresować, niemniej jednak wszystkie zabiegi, które są przeprowadzane winny być pod okiem ludzi z niezwykle dużym doświadczeniem.

maniek

Posty: 4

 
Pożądane byłoby wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to znakomity sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, natomiast również na psychiczną, wobec tego pożądane byłoby się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są kosztowne, natomiast są niezwykle skuteczne.

aliwertus

Posty: 4

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i naprawdę czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było warto się nim poddać.

Jarko445

Posty: 2

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

angelika98

Posty: 14

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niezmiernie pomogła. Czuła się o dużo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są niezmiernie konieczne i przynoszą najlepsze efekty.

limertus

Posty: 13

 
Uważam, iż do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Mnóstwo osób, które znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

100%UP

Posty: 2

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem bardzo zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się bardziej żyć. Od lat mam kłopoty psychiką, ale takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie bardzo pomocne.

dyduch34

Posty: 4